ארז

זן ארז קנאביס אינדיקה

THC 12%-18%

אינדיקה

גנטיקת ארז (Erez) היא אחת מזני הדגל של חברת תיקון עולם, החברה הראשונה לגדל ולשווק קנאביס רפואי באופן סדיר בישראל. למרות הוותק של המוצר בשוק, החברה עדיין לא חשפה מהם זני המקור שלו. הזן נקרא על שם המטופל הראשון של תיקון עולם והוא ידוע באופי אינדיקה דומיננטי שזיכה אותו בפרסים בינלאומיים. ארז מפורסם באפקט משכך ומרגיע המתקבל בזכות שילוב של פרופיל קנבינואידי יציב ומפרט טרפנים המתאים במיוחד להתמודדות עם כאבים חזקים. כמו כן, ארז הפגין הצלחה מובהקת במחקר שהחברה ערכה עם מטופלים המתמודדים עם קרוהן.

השפעה: משכך כאב, מרגיע

טעמים: אדמתי, אורני


גנטיקת ארז היא אחת מאינדיקות הדגל של חברת תיקון עולם, הראשונה שהחלה לעסוק בקנאביס רפואי בישראל. למרות הארומה שיכולה להזכיר קליפות עץ, הגנטיקה נקראה כך על שם המטופל הראשון של החברה; ארז פטקביץ׳ ז״ל. החברה שפועלת כיום גם באירופה, ארה״ב, קנדה ואוסטרליה משווקת את גנטיקת ארז ברחבי העולם, אולם היא עדיין לא חשפה מה הם זני המקור שמרכיבים אותה. המקור הגנטי של ארז אולי ישאר בגדר תעלומה בינתיים, אך הפרופיל הטרפני שלו נחשף והוא מספר סיפור מעניין.

אדמת יער

ארז מפיק פרופיל טרפנים המציג דומיננטיות של מירסן, פינן, קריופילן, לימונן ולינלול. נוכחותו של המירסן בזן זה מגיעה ליחסים גבוהים במיוחד, מה שיכול לסייע ל-THC לעבור את מחסום הדם-מוח ביעילות ולספק מזור אפקטיבי מהר יותר. כמו כן, מירסן מחזיק בסגולות אנטי-בקטריאליות ואנטי דלקתיות, וכמוהו גם הפינן. הגנטיקה מאופיינת בניחוח אורנים בעל תווים אדמתיים. הטעם של תפרחות ארז דומה, הוא אורני, אדמתי וחריף אך מתקשט בנגיעות עדינות של הדר וכשות.

מתון בשעות הערב

גנטיקת ארז מאופיינת בפרופיל קנבינואידי בינוני עם יחס THC הנע בין 12%-18%. זהו זן מומלץ למטופלים מתחילים, אך יש גם מנוסים המעידים על הפוטנציאל הרפואי הייחודי שלו. הגנטיקה מייצרת השפעה בעלת אופי אינדיקה עם אפקט מרגיע המקל על השרירים ומייצר רפיון ברחבי הגוף. ארז מומלץ בעיקר בשעות הערב למטופלים המתמודדים עם פרקינסון, בחילות, טיפולים אונקולוגיים, אוטיזם, פוסט טראומה, פיברומיאולגיה, חרדות, דכאון, דלקות והפרעות שינה. עם זאת, ההצלחה הכי גדולה שלו הייתה עם חולי קרוהן. החברה ערכה מחקר בו היא טיפלה עם תפרחות ארז בחולי קרוהן שלא הגיבו טוב לטיפול סטרואידי. 90% מהנבדקים דיווחו על שיפור בתנאי חיים ו-45% הגיעו ל״נסיגה מלאה״ של המחלה. 


מצאו מוצרי ארז

T15%
C0.1%
אינדיקה
34% הנחה
34%-
המלאי אזל
המחיר המקורי היה: 249 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 164 ₪.
31%-
המלאי אזל
2.5 out of 5
המחיר המקורי היה: 239 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 164 ₪.
12%-
המלאי אזל
2 out of 5
המחיר המקורי היה: 259 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 229 ₪.
C0.1%
אינדיקה
T11%
המלאי אזל
T20%
C0.1%
אינדיקה
אינדיקה
המלאי אזל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן