אדיסון

זן אדיסון קנאביס סאטיבה

THC 15%-21%

סאטיבה

אדיסון הוא זן הנמכר לקהל המטופלים בקנאביס רפואי בישראל, והוא קיבל את שמו מהמשווק הראשון שלו – קנאשור. מקור הזן בגנטיקה שפותחה על ידי ד״ר נועם צ׳כנובסקי מחברת אר.סי.קיי (RCK) הישראלית. הזן בולט באופי סאטיבה למרות שנוצר מהכלאת שני זנים בעלי אופי אינדיקה; האש פלאנט (Hash Plant) וקריטיקל מאס (Critical Mass). התפרחות שמפיקה הגנטיקה מפורסמות בגוון ליים בהיר ושיערות עלי בגוון כתום בהיר. הטעם והניחוח גם כן הדריים. ההשפעה של הזן אנרגטית, מעוררת ומקלה על יצירתיות.

השפעה: מעורר, יצירתיות

טעמים: הדרי, מתוק


אדיסון הוא זן קנאביס המשווק בלעדית למטופלי הקנאביס בישראל. הגנטיקה פותחה על ידי ד״ר נועם צ׳כנובסקי מחברת אר.סי.קיי העוסקת בפיתוח גנטיקות קנאביס בישראל. למרות אופי הסאטיבה המפורסם של אדיסון, הזן פותח משני גנטיקות שנוטות לכיוון האינדיקה: האש פלנט וקריטיקל מאס. ד״ר צ׳כנובסקי מספר כי תהליך ההצלבה בין הזנים נתן מגוון פנוטיפים, ואדיסון הוא הנבחר בזכות אופי סאטיבה דומיננטי שלא איבד את האיכויות של האש פלאנט. אדיסון מפורסם בארומה הדרית וטעם הולם, וחברת אר.סי.קיי מגבה את זה עם מידע על הרכב הטרפנים המדויק של הזן.

לימון מתוק

בהתאם למיפוי הטרפנים שנעשה על ידי חברת אר.סי.קיי, אדיסון מייצר פרופיל עם דומיננטיות של לימונן, לינלול, מירסן, יומולין וקריופילן. בהתאם, הוא מפיק ארומה הדרית המזכירה לימון אך מכילה גם תווים מתוקים-חריפים. הטעם העולה באידוי ובעישון התפרחת הולם את הארומה וגם הוא הדרי, לימוני ומתקתק. יחד עם הנוכחות ההדרית הניכרת ניתן לחוש גם בנגיעות של אדמתיות מתוקה-חריפה.

סאטיבה למרות הכל

למרות האינדיקות באילן היוחסין שלו, אדיסון הוא זן קנאביס בעל אופי השפעה המתאים לזני סאטיבה דומיננטיים. הגנטיקה משווקת בשתי גרסאות בעלות פרופיל קניבנואידי שונה; אחת המפיקה בין בין 18% – 21% THC ובערך 2% CBD, ואחת המפיקה כ-15% THC בלבד. הגרסה הראשונה ראויה לציון – אין היצע גנטיקות עתירות THC המיועדות לשיווק רפואי המחזיקות גם אחוזי CBD ראויים לציון. שני הפנוטיפים מייצרים אופי השפעות אנרגטי עם אפקט ממריץ ומעורר המקל על יצירתיות ומפיג מתחים. 


מצאו מוצרי אדיסון

T21%
C2%
סאטיבה
המלאי אזל
4 out of 5
270 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן